34ASP11B4M7RT
Mfr.Part #
34ASP11B4M7RT
Description
SWITCH TOGGLE MINI,SPDT,O-N-O,N,
Current Rating :
0.4VA (AC/DC)
Voltage Rating - DC :
20V
Bushing Thread :
Unthreaded
Illumination Voltage (Nominal) :
Series :
34A
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle, Vertical
Actuator Length :
10.41mm
Voltage - Rated AC :
20V
Voltage Rating - AC :
20V
Current Rating (Amps) :
0.4VA AC/DC
Datasheets
34ASP11B4M7RT
    RIBBON CABLE ASSY 4'
    RIBBON CABLE ASSY 12" SKT-SKT
    RIBBON CABLE ASSY 6" SKT-SKT
    RIBBON CABLE ASSY 2"