TM3E227M004LBA
Mfr.Part #
TM3E227M004LBA
Description
CAP TANT 220UF 20% 4V 2917
Height :
4mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Voltage - Rated :
4V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Width :
4.2926mm
Tolerance :
±20%
Capacitance :
220μF
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
125°C
Length :
7.2898mm
Depth :
4.3mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm