TM3E227K004LBA
Mfr.Part #
TM3E227K004LBA
Description
CAP TANT 220UF 10% 4V 2917
Depth :
4.3mm
Capacitance :
220μF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
4V
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Height :
4mm
Width :
4.2926mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Tolerance :
±10%
Length :
7.2898mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
125°C