TM3E227K004EBA
Mfr.Part #
TM3E227K004EBA
Description
CAP TANT 220UF 10% 4V 2917
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
4V
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Max Operating Temperature :
125°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Published :
Height :
4mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Mounting Type :
Width :
4.2926mm
Capacitance :
220μF
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Length :
7.2898mm
Tolerance :
±10%
Depth :
4.3mm