TM3E227K010EBA
Mfr.Part #
TM3E227K010EBA
Description
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Capacitance :
220μF
Depth :
4.3mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Mounting Type :
Width :
4.2926mm
Height :
4mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Max Operating Temperature :
125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Length :
7.2898mm
Voltage - Rated :
10V
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Tolerance :
±10%