TM3E227M004HBA
Mfr.Part #
TM3E227M004HBA
Description
CAP TANT 220UF 20% 4V 2917
Height :
4mm
Feature :
High Reliability
Depth :
4.3mm
Published :
Max Operating Temperature :
125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
220μF
Voltage - Rated :
4V
Length :
7.2898mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Width :
4.2926mm
Min Operating Temperature :
-55°C