TM3C226M020LBA
Mfr.Part #
TM3C226M020LBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2312
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Capacitance :
22µF
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
5.9944mm
Height :
2.5mm
Max Operating Temperature :
125°C
Voltage - Rated :
20V
Depth :
3.2mm
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Width :
3.2004mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm