TM3C226M016HBA
Mfr.Part #
TM3C226M016HBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 16V 2312
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.4Ohm
Voltage - Rated :
16V
Capacitance :
22µF
Height :
2.5mm
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Width :
3.2004mm
Max Operating Temperature :
125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±20%
Depth :
3.2mm
Length :
5.9944mm
Min Operating Temperature :
-55°C