TM3C226K6R3HBA
Mfr.Part #
TM3C226K6R3HBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 2312
Length :
5.9944mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.8Ohm
Min Operating Temperature :
-55°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
22µF
Width :
3.2004mm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Depth :
3.2mm
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Max Operating Temperature :
125°C
Voltage - Rated :
6.3V
Tolerance :
±10%
Height :
2.5mm