TM3C226K020LBA
Mfr.Part #
TM3C226K020LBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2312
Max Operating Temperature :
125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Tolerance :
±10%
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Voltage - Rated :
20V
Height :
2.5mm
Width :
3.2004mm
Manufacturer Size Code :
C
Capacitance :
22µF
Depth :
3.2mm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Length :
5.9944mm