TM3C226K020HBA
Mfr.Part #
TM3C226K020HBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2312
Min Operating Temperature :
-55°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Max Operating Temperature :
125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Depth :
3.2mm
Capacitance :
22µF
Manufacturer Size Code :
C
Radiation Hardening :
No
Voltage - Rated DC :
20V
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Length :
5.9944mm
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Voltage - Rated :
20V
Height :
2.5mm
REACH SVHC :
Unknown
Width :
3.2004mm