TM3C226K020EBA
Mfr.Part #
TM3C226K020EBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2312
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Max Operating Temperature :
125°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Length :
5.9944mm
Capacitance :
22µF
Tolerance :
±10%
Height :
2.5mm
No
Manufacturer Size Code :
C
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Voltage - Rated :
20V
Width :
3.2004mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.1Ohm
Depth :
3.2mm