TM3C226K016LBA
Mfr.Part #
TM3C226K016LBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Length :
5.9944mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.4Ohm
Capacitance :
22µF
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Max Operating Temperature :
125°C
Voltage - Rated :
16V
Min Operating Temperature :
-55°C
Width :
3.2004mm
Depth :
3.2mm
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Tolerance :
±10%
Height :
2.5mm