T55D227M010C0007
Mfr.Part #
T55D227M010C0007
Description
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Voltage - Rated :
10V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
7mOhm @ 100kHz
Tolerance :
±20%
Factory Lead Time :
14 Weeks
Capacitance :
220μF
Operating Temperature :
-55°C~105°C