EP9WS220RJ
Mfr.Part #
EP9WS220RJ
Description
RES 220 OHM 5% 9W AXIAL
Stock
327
In Stock :
327
Resistance :
16.2 Ohm
Power Rating :
0.75 W
Resistance Tolerance :
1
Resistor Type :
Pulse Proof, High Power
Temperature Coefficient :
100 ppm/K