EP9W22RJ
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EP9W22RJ
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
RES 22 OHM 5% 9W AXIAL
Stock
820
In Stock :
820
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Through Hole Resistors
Power Rating :
0.6 W
Resistance :
86.6 kOhm
Temperature Coefficient :
50.0000 ppm/°C