CFM14GT820R
Mfr.Part #
CFM14GT820R
Description
RES 820 OHM 2% 1/4W AXIAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Packing Method :
TR
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Lead Diameter :
0.4 mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±2%
EAR99
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Resistance :
820ohm