TAJP106K010TNJV
- Mfr.Part #
- TAJP106K010TNJV
- Description
- CAP TANT
- Manufacturer :
- KYOCERA AVX
- Product Category :
- Tantalum Capacitors
- Factory Lead Time :
- 21 Weeks
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 3 (168 Hours)
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Datasheets
- TAJP106K010TNJV
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| TAJP105K025ANJV | KYOCERA AVX | 31,022 | CAP TANT 1UF 10% 25V 0805 |
| TAJP105K025BNJV | KYOCERA AVX | 12,651 | CAP TANT |
| TAJP105K025RNJ | KYOCERA AVX | 2,359 | CAP TANT 1UF 10% 25V 0805 |
| TAJP105K025RNJV | KYOCERA AVX | 29,833 | CAP TANT 1UF 10% 25V 0805 |
| TAJP105K025SNJV | KYOCERA AVX | 10,464 | CAP TANT |
| TAJP105K035RNJ | KYOCERA AVX | 24,000 | CAP TANT 1UF 10% 35V 0805 |
| TAJP105M025RNJ | KYOCERA AVX | 12,695 | CAP TANT 1UF 20% 25V 0805 |
| TAJP105M035RNJ | KYOCERA AVX | 46,164 | CAP TANT 1UF 20% 35V 0805 |
| TAJP105M035SNJ | KYOCERA AVX | 29,818 | CAP TANT |
| TAJP106K006RNJ | KYOCERA AVX | 2,440 | CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805 |
| TAJP106K010A | KYOCERA AVX | 25,475 | CAP TANT 10UF 10% 10V 0805 |
| TAJP106K010ANJ | KYOCERA AVX | 6,525 | CAP TANT |
| TAJP106K010RNJ | KYOCERA AVX | 10 | CAP TANT 10UF 10% 10V 0805 |
| TAJP106K010TNJ | KYOCERA AVX | 8,839 | CAP TANT 10UF 10% 10V 0805 |