TM3B226M6R3EBA
Mfr.Part #
TM3B226M6R3EBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Tantalum Capacitors
Max Operating Temperature :
125°C
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2Ohm
Type :
Molded
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Width :
2.794mm
B
Factory Lead Time :
14 Weeks
Height :
1.9mm
Voltage - Rated :
6.3V
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Depth :
2.8mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
±20%
Length :
3.5052mm
Capacitance :
22µF