TM3B226M016CBA
Mfr.Part #
TM3B226M016CBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
Bulk
Min Operating Temperature :
-55°C
Published :
Type :
Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.9Ohm
Depth :
2.8mm
Height :
1.9mm
Capacitance :
22µF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
Voltage - Rated :
16V
Tolerance :
±20%
Max Operating Temperature :
125°C
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Width :
2.794mm
Length :
3.5052mm