TM3B226K6R3EBA
Mfr.Part #
TM3B226K6R3EBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1411
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
1411 (3528 Metric)
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
3.5052mm
Width :
2.794mm
Capacitance :
22µF
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Type :
Molded
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height :
1.9mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Max Operating Temperature :
125°C
Depth :
2.8mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2Ohm
Published :
Voltage - Rated :
6.3V
Tolerance :
±10%