TM3B226K016EBA
Mfr.Part #
TM3B226K016EBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.9Ohm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Capacitance :
22µF
Depth :
2.8mm
Max Operating Temperature :
125°C
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Rated :
16V
Width :
2.794mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
Molded
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Tolerance :
±10%
Length :
3.5052mm
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Height :
1.9mm