EP3WS470RJ
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EP3WS470RJ
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
RES 470 OHM 5% 3W AXIAL
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Through Hole Resistors
Resistor Type :
High Reliability
Power Rating :
0.15 W
Resistance :
464 Ohm
Resistance Tolerance :
1
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C