CFM14JT5K10
Mfr.Part #
CFM14JT5K10
Description
RES 5.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Power Rating :
250mW
Size / Dimension :
0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm
Max Power Dissipation :
250mW
Tolerance :
±5%
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~155°C