TM3D227M004LBA
Mfr.Part #
TM3D227M004LBA
Description
CAP TANT 220UF 20% 4V 2917
Max Operating Temperature :
125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Depth :
4.3mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Length :
7.2898mm
Height :
2.8mm
Voltage - Rated :
4V
Capacitance :
220μF
Width :
4.2926mm