TM3D227K004EBA
Mfr.Part #
TM3D227K004EBA
Description
CAP TANT 220UF 10% 4V 2917
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Capacitance :
220μF
Packaging :
Bulk
Width :
4.2926mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Length :
7.2898mm
Voltage - Rated :
4V
Tolerance :
±10%
Min Operating Temperature :
-55°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Max Operating Temperature :
125°C
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Height :
2.8mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Depth :
4.3mm