TM3D226M020EBA
Mfr.Part #
TM3D226M020EBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Width :
4.2926mm
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Radiation Hardening :
No
Height :
2.8mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Max Operating Temperature :
125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Capacitance :
22µF
Depth :
4.3mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated :
20V
Tolerance :
±20%
Length :
7.2898mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C