TM3D226M020CBA
Mfr.Part #
TM3D226M020CBA
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
High Reliability
Width :
4.2926mm
Capacitance :
22µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Height :
2.8mm
Bulk
Radiation Hardening :
No
Length :
7.2898mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±20%
Published :
Depth :
4.3mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Voltage - Rated :
20V
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Mount :
Surface Mount
Max Operating Temperature :
125°C