TM3D226K020LBA
Mfr.Part #
TM3D226K020LBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2917
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
22µF
Published :
Tolerance :
±10%
Width :
4.2926mm
Height :
2.8mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Voltage - Rated :
20V
Length :
7.2898mm
Depth :
4.3mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Radiation Hardening :
No
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm