TM3D226K020EBA
Mfr.Part #
TM3D226K020EBA
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2917
Surface Mount
Max Operating Temperature :
125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Length :
7.2898mm
Depth :
4.3mm
ROHS3 Compliant
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
±10%
Height :
2.8mm
Voltage - Rated :
20V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Published :
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Width :
4.2926mm
Radiation Hardening :
No
Capacitance :
22µF