ROX50022M0KNF5
Mfr.Part #
ROX50022M0KNF5
Description
RES 22M OHM 10% 16W AXIAL
Tolerance :
±10%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
16W
Resistance :
22MOhms
Size / Dimension :
0.310Diax5.050L 7.87mmx128.27mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Published :
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Datasheets
ROX50022M0KNF5
Vishay / Dale ROX50022M0KNF5
22MOhms, 16W, Metal Oxide Film,