ROX400400MFKF5P
Mfr.Part #
ROX400400MFKF5P
Description
RES 400M OHM 1% 16.8W AXIAL
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Resistance :
400mOhms
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Power (Watts) :
16.8W
Tolerance :
±1%
Datasheets
ROX400400MFKF5P
Vishay / Dale ROX400400MFKF5P
400MOhms, 16.8W, Metal Oxide Film,