ROX400100MFHEM
Mfr.Part #
ROX400100MFHEM
Description
RES 100M OHM 1% 16.8W AXIAL
Resistance :
100mOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
16.8W
Published :
Datasheets
ROX400100MFHEM
Vishay / Dale ROX400100MFHEM
100MOhms, 16.8W, Metal Oxide Film,