ROX400100MKNF5
Mfr.Part #
ROX400100MKNF5
Description
RES 100M OHM 10% 16.8W AXIAL
Resistance :
100mOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
13 Weeks
Published :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Power (Watts) :
16.8W
Datasheets
ROX400100MKNF5
Vishay / Dale ROX400100MKNF5
100MOhms, 16.8W, Metal Oxide Film,