ROX4002M20FHF5
Mfr.Part #
ROX4002M20FHF5
Description
RES 2.2M OHM 1% 16.8W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Resistance :
2.2MOhm
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Power (Watts) :
16.8W
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Datasheets
ROX4002M20FHF5
Vishay / Dale ROX4002M20FHF5
2.2MOhm, 16.8W, Metal Oxide Film,