ROX400200MJNF5
Mfr.Part #
ROX400200MJNF5
Description
RES 200M OHM 5% 16.8W AXIAL
Resistance :
200mOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Supplier Device Package :
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Power (Watts) :
16.8W
Datasheets
ROX400200MJNF5
Vishay / Dale ROX400200MJNF5
200MOhms, 16.8W, Metal Oxide Film,