TAJF226M025RNJ
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TAJF226M025RNJ
Manufacturer
KYOCERA AVX
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Tantalum Capacitors
Factory Lead Time :
23 Weeks
Capacitance :
22µF
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Lead Free :
Lead Free
Package / Case :
Voltage - Rated DC :
25V