MOC5009SVM
Mfr.Part #
MOC5009SVM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP SMD
Current - Output / Channel :
50mA
Packaging :
Tube
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Data Rate :
1MHz
Output Type :
Open Collector
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA