MOC5008FR2VM
Mfr.Part #
MOC5008FR2VM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Data Rate :
1MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Output / Channel :
50mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - DC Forward (If) (Max) :
4mA