MOC5007SR2M
Mfr.Part #
MOC5007SR2M
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Data Rate :
1MHz
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
GlobalOptoisolator™
Current - Output / Channel :
50mA
Mounting Type :
Surface Mount
Current - DC Forward (If) (Max) :
1.6mA