MOC5007SM
Mfr.Part #
MOC5007SM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
1/0
Series :
GlobalOptoisolator™
Mounting Type :
Surface Mount
Data Rate :
1MHz
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Current - DC Forward (If) (Max) :
1.6mA
Current - Output / Channel :
50mA