MOC5009SR2M
Mfr.Part #
MOC5009SR2M
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Number of Channels :
1
Published :
Data Rate :
1MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA
Current - Output / Channel :
50mA