MOC5009SM
Mfr.Part #
MOC5009SM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Current - Output / Channel :
50mA
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA
Packaging :
Tube
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Published :
Voltage - Isolation :
7500Vpk
Data Rate :
1MHz