MOC5009FR2VM
Mfr.Part #
MOC5009FR2VM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Current - Output / Channel :
50mA
Data Rate :
1MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Isolation :
7500Vpk
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA