MOC5009FR2M
Mfr.Part #
MOC5009FR2M
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP SCHMIT TRIG LO PRO 6SMD
Data Rate :
1MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Isolation :
7500Vpk
Current - Output / Channel :
50mA
Inputs - Side 1/Side 2 :
1/0
Published :
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA