MOC5009FM
Mfr.Part #
MOC5009FM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP SCHMIT TRIG LO PRO 6SMD
Packaging :
Tube
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Mounting Type :
Surface Mount
Data Rate :
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max) :
10mA
DC
Voltage - Isolation :
7500Vpk
Current - Output / Channel :
50mA