MOC5008SVM
Mfr.Part #
MOC5008SVM
Package / Case
6-SMD, Gull Wing
Description
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP SMD
Current - DC Forward (If) (Max) :
4mA
Package / Case :
6-SMD, Gull Wing
Data Rate :
1MHz
Packaging :
Tube
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Output / Channel :
50mA