10AX115U3F45I2SGES
Mfr.Part #
10AX115U3F45I2SGES
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Form :
Ball
Packaging :
Tray
Width :
45mm
Total RAM Bits :
Number of LABs/CLBs :
Length :
45mm
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Height Seated (Max) :
3.65mm
Supply Voltage :
0.9V
Series :
Arria 10 GX
HTS Code :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ