10AX016E3F27E2SG
Mfr.Part #
10AX016E3F27E2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.25mm
Supply Voltage :
0.9V
Mounting Type :
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
240
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
HTS Code :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Terminations :
672
Total RAM Bits :
Width :
27mm
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Length :
27mm