10AX016E3F27I2SG
Mfr.Part #
10AX016E3F27I2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Length :
27mm
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.25mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
27mm